menuordersearch
raymon-verna.ir

مجوز ها

جستجو
چهارشنبه بیست و هفتم آبان ۹۴
مجوز ها
همگام با رشد فناوری در کشور و با توجه به اقبال مردم به راه اندازی کسب و کار اینترنتی ، روز به روز تعداد فروشگاه های اینترنتی بیشتر می شود اما از آنجا که خرید اینترنتی مقوله ای نوپاست هنوز اعتماد مردم به این نوع خرید کاملا جلب نشده است .
با توجه به اهمیت رونق این نوع کسب و کار و با توجه به استقبال کاربران و فعالان در این عرصه و اهمیت جهانی شدن کسب و کار مدیران کشور سعی بر این داشتند به گونه ای رسمیت بیشتری به این دسته از کسب و کارها ببخشند و در کنار آن باعث ایجاد امنیت بیشتری در فضای کسب و کار الکترونیک کشور شوند. حتما تا به حال نام (نماد الکترونیکی) یا (ای نماد) به گوش شما هم خورده است. در حال حاضر اگر شما تصمیم داشته باشید که کار اینترنتی برای خود به راه بیندازید و خرید و فروشی را از طریق این بستر انجام دهید باید یک تاییدیه داشته باشید. نماد اعتماد الکترونیکی در حقیقت یک اعتبار یا نشانه است که از طرف مرکز توسعه تجارت الکترونیکی کشور که وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران است به عنوان یک تاییدیه یا مجوز به فروشگاه های اینترنتی داده می شود. هر فروشگاهی که صاحب نماد الکترونیکی باشد به طور حتم می تواند مشتریان بیشتری را به خود جلب کند زیرا با وجود این نماد مردم  می توانند به آن فروشگاه اعتماد داشته باشند.  روند فعالیتی این وب سایت و مشخصات مالک آن یک بار توسط
مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نشانی (http://samandehi.ir) و یک بار توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی به نشانی(https://enamad.ir) که هر دو جزء سازمانهای رسمی کشور می باشند, مورد بررسی قرار گرفته  و اگر قرار به انجام یک اقدام خلاف وجود داشته باشد، کار برای پیگیری رسمی بسیار آسان  خواهد بود.
** پیشاپیش از اعتماد شما کاربران گرانقدر سپاسگزاریم**


 
هرگونه جعل و سو استفاده از علاممت نماد اعتمادممنونع و مشمول احکام جعل علامت دولتی و قانون جرائم رایانه ای می باشد.
گوگل پلاسکلوپ
مرتبط با این بخش
راهنمای خرید
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
طراحان رایمون ورنا پیمانکار انواع پروژه های مرتبط با علوم مهندسی ژئوماتیک اعم از نقشه برداری عمومی _ املاک و اراضی _ فتوگرامتری برد کوتاه و هوایی و جمع آوری کننده داده در سیستم اطلاعات مکانی می باشد.

ایران_رشت_بلوار امام_بلوار باهنر_تقاطع بهار

IRAN_RASHT
soroshtelegram