menuordersearch
raymon-verna.ir

قوانین خرید

جستجو
(1)
(0)
قوانین

١) کلیه  ضوابط و قوانین فروشگاه مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد . در صورت هرگونه تغییر در ضوابط و قوانین فروشگاه متعاقبا تغییرات جدید در همین صفحه درج می گردد . 

٢) اطلاعات کاربری کاربر (مشتری) نزد فروشگاه محفوظ می باشد . کاربر نیز باید در حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری و رمز عبور خود کوشا باشد.

٣) مسئولیت کلیه فعالیت هایی که تحت حساب کاربری و رمز عبور وی انجام می گردد بر عهده کاربر بوده و فروشگاه هیچ نوع مسئولیتی را در این مورد نمی پذیرد.

۴) کلیه خبر رسانی ها و ایمیل های ارسالی از جانب فروشگاه تنها با سر شماره 5000290 و پست الکترونیک info@raymon-verna.ir بوده و هرگونه پیام تحت عنوان فروشگاه رایمون ورنا از طریق شماره پیامک غیر و پست الکترونیک غیر ، فاقد اعتبار بوده و فروشگاه هیچ نوع مسئولیتی را در این زمینه قبول نمی نماید.

۵) کلیه اجناس فروشگاه دارای استانداردهای لازم و مجوز ارائه بوده و منشا تولیدشان معلوم می باشد.

۶) احترام به نظر مخاطب یک اصل است بنابراین کالای ارائه شده می بایست توسط خریدار تایید گردد.

٧) پس از تایید کالا و اخذ مبلغ حق الزحمه آن به هیچ وجه کالا و یا محصول مجازی فروخته شده پس گرفته نخواهد شد.

٨) می توانید با استفاده از منوی تماس با ما  مشکلات احتمالی را در میان بگذارید.                                                                                                                 

٩) کلیه محصولات  فروشگاه با زحمات فراوان و همت بلند در کارگاه فنی مهندسی شرکت (طراحان رایمون ورنا) تولید شده اند و نسخه برداری و فروش محصولات تنها با ذکر نام منبع اصلی , مجاز و اخلاقی می باشد.

 

طراحان رایمون ورنا پیمانکار انواع پروژه های مرتبط با علوم مهندسی ژئوماتیک اعم از نقشه برداری عمومی _ املاک و اراضی _ فتوگرامتری برد کوتاه و هوایی و جمع آوری کننده داده در سیستم اطلاعات مکانی می باشد.

ایران_رشت_بلوار امام_بلوار باهنر_تقاطع بهار

IRAN_RASHT
soroshtelegram